ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

برانکو زمین شهید کاظمی را انتخاب کرد

برانکو زمین شهید کاظمی را انتخاب کرد

ورزش 3/ برانکو ایوانکویچ ضمن بازدید از زمین چمن ورزشگاه شهید کاظمی، این ورزشگاه را برای انجام تمرینات پرسپولیس مناسب ارزیابی کرد.
برانکو ضمن بازدید و بررسی زمین چمن‌های 2 ورزشگاه امام رضا (ع) و شهید کاظمی به مسئولان باشگاه اعلام کرده است که ورزشگاه شهید کاظمی را انتخاب کنند، این در حالی ست که مسئولان باشگاه پرسپولیس به خاطر جایگاه مناسب تماشاگران و نزدیکی ورزشگاه امام رضا (ع) به ایستگاه مترو و دسترسی شهری بهتر ترجیح می‌دهند این ورزشگاه را در اختیار بگیرند.
برانکو که اولویت اول را زمین چمن مناسب می‌داند به علت آن که زمین استادیوم اما رضا (ع) مصنوعی است و زمین شهید کاظمی چمنی از نوع مرغوب دارد این استادیوم را انتخاب کرده اما ظاهراً در هر 2 تیم، گروه‌های مختلف مدیریتی و فنی، برای تخصیص این 2 ورزشگاه متفق القول نیستند و در هر 2 تیم، تمایل برای استفاده از این 2 زمین موافقان و مخالفان بسیار دارد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده