ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حضور دو رئیس درشورای صنفی نمایش

حضور دو رئیس درشورای صنفی نمایش

فارس/ غلامرضا موسوی و سید ضیاءهاشمی نمایندگان شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران که قراراست به شورای صنفی نمایش معرفی شوند هریک تجربه حضور در شورای صنفی نمایش را داشته و روسای یکی از تشکل‌های تهیه‌کنندگان هستند
شورای صنفی نمایش در شرایطی دو هفته بعد از سال جلسات شورا را بر گزار کرد که همچنان در انتظار نمایندگان شورایعالی تهیه کنندگان است. بعد از سالها اختلاف سال گذشته تهیه کنندگان زیر چتر واحد قرار گرفتند و با عنوان «شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران» به فعالیت خود ادامه دادند. این شورا متشکل از شورای عالی تهیه‌کنندکان سینمای ایران» که از این پس دربرگیرنده جامعه صنفی تهیه کنندگان، شورای عالی تهیه کنندگان خانه سینما، تهیه کنندگان مستقل است این شورا سال گذشته دو نماینده به شورای صنفی نمایش معرفی کرد علی واجد سمیعی و علی آشتیانی پور دو نماینده این تشکل در شورای صنفی نمایش بودند اما امسال شورا قصد دارد نمایندگان خود را تغییر دهد.
براساس پیگیری های خبرنگار سینمایی فارس، هیات مدیره شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران در جلسه اخیر خود (دوشنبه) تصمیم گرفته سید ضیاء هاشمی (رئیس جامعه صنفی تهیه کنندگان) و سید غلامرضا موسوی (رئیس شورای عالی تهیه کنندگان) که هریک در دوره های گذشته تجربه حضور در شورای صنفی نمایش را داشتند به عنوان نمایندگان شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران به شورا معرفی کند.
با معرفی دو نماینده شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران به شورای صنفی نمایش انتخابات شورای صنفی نمایش در جلسه روز دوشنبه (30 فروردین ماه) برگزار و رئیس شورای صنفی نمایش مشخص می شود.
بنابراین گزارش، نماینده کانون کارگردانان در این شورا همایون اسعدیان است که از سوی کانون کارگردانان جایگزین ابوالحسن داودی شد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X