ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افزایش چشمگیر شهرک‌سازی‌ها در اراضی اشغالی

افزایش چشمگیر شهرک‌سازی‌ها در اراضی اشغالی

فارس/ یک سازمان صهیونیستی ناظر بر شهرک‌سازی‌ها در اراضی اشغالی فلسطین اعلام کرد که این رژیم ساخت‌وساز خانه‌ها را در فصل اول سال جاری به میزان 250 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داد.

به نوشته خبرگزاری فلسیطینی «معا» این سازمان گفت رژیم صهیونیستی از ماه ژانویه تا مارس امسال، برنامه‌هایش برای ساخت 674 واحد خانه در اراضی اشغالی فلسطین را اجرایی کرده و این در حالی است که اعلام شده بود این برنامه‌ها متوقف شده است.

از نظر قوانین بین‌المللی این شهرک‌سازی‌ها غیرقانونی می‌باشد اما رژیم صهیونیستی 175 واحد از این خانه‌ها را که از قبل در سال جاری ساخته بود، با گرفتن تاییدیه از کابینه‌اش بصورت خودخوانده قانونی اعلام کرد.

رژیم صهیونیستی سال گذشته مجموعا 1665 واحد خانه برای شهرک‌نشیان صهیونیست ایجاد کرد که از این میان 1044 عدد از آنها تاییدیه کابینه را داشته و این یعنی حداقل 621 واحد از این ساخت‌وسازها مجوز نداشته اما برخوردی با آنها نمی‌شود.

با اینکه صدور مجوز رسمی از سوی رژیم صهیونیستی برای شهرک‌سازی‌ها کمی آهسته شده اما ساخت‌وسازها بی وقفه ادامه داشته و اکنون چیزی حدود 550هزار صهیونیست در شهرک‌های تمام یهودی واقع در کرانه باختری اشغالی و شرق بیت‌المقدس زندگی می‌کنند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده