ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب «چهار زن»، رمانی که ماندگار شد

معرفی کتاب/ «چهار زن»، رمانی که ماندگار شد

آخرین خبر/ ظریفا دختری سی ساله است که از نوعی بیماری رنج می برد که ریشه در کودکی اش دارد. وقتی پیش دکتر روانکاو می رود، اتفاق های جالب و خواندنی برایش می افتد که زندگی اش را تحت تاثیر قرار می دهد و در این بین با زندگی سه زن دیگر (فرخرو، ماهی و یاسین) و دکتر روانکاوش؛ سهراب دلخواه ایرانی آشنا می شویم که هرکدام جذابیت خاص خودش را دارد.
رمان «چهارزن» بر پایه دو مضمون اصلی استوار است. یکی از معضلات جامعه ما متاسفانه تهمت زدن به دیگران و سهل پنداشتن این امر است که عواقب آن در زندگی ما و دیگران تاثیر گذار است. این معضل دستمایه مضمونی این اثر است. لایه دیگر مضمونی اثر به این نظریه علمی اشاره دارد که ذهن هر ایرانی مثل خانه های سنتی از بخش های مختلفی نظیر؛ اندرونی، بیرونی، حیاط پسران، حیاط دختران و سرداب تشکیل شده است و کارکرد هر کدام در زندگی مربوط به کدام اعمال و رفتارمان می شود.

رمان چهارزن برگزیده اول در اولین دوره جایزه رمان اول ماندگار است
چاپ دوم. ۳۰۴ صفحه. ۱۶۰۰۰ تومان. #نشر_آموت



[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده