ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شرایط جذب اعضای برجسته در مرکز تحقیقات مخابرات اعلام شد

شرایط جذب اعضای برجسته در مرکز تحقیقات مخابرات اعلام شد

مهر/ هیات امنای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران)، طرح بکارگیری اعضای برجسته علمی را در این پژوهشگاه به تصویب رساند.

در راستای افزایش قابلیتهای علمی، تخصصی و اجرایی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، دستورالعمل بکارگیری اعضای برجسته از اعضاء هیات علمی و متخصصان وابسته از دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی و شرکتهای دانش بنیان داخل و خارج کشور در این پژوهشگاه به تصویب رسید.

براساس این مصوبه، عضو برجسته، شخصیت علمی است که به درخواست پژوهشکده‌های پژوهشگاه ICT و با تصویب هیات اجرایی جذب پژوهشگاه و حکم رئیس پژوهشگاه، برای انجام وظایف آموزشی و پژوهشی به مدت ۲ سال انتخاب و دعوت به همکاری می‌شود.

شرایط عمومی برای جذب عضو برجسته که از سوی دفتر آموزش و همکاریهای علمی و بین المللی مرکز تحقیقات مخابرات ایران اعلام شده، شامل اعلام نیاز پژوهشکده مربوطه براساس برنامه همکاری مشخص، داشتن مدرک تحصیلی دکتری تخصصی و تسلط فرد بر زمینه‌های علمی مورد نیاز پژوهشکده متقاضی است.

شرایط اختصاصی عضو برجسته از بین افراد متخصص علمی کشور، مرتبه علمی دانشیار یا بالاتر، سرپرستی حداقل ۱۰ پایان نامه کارشناسی ارشد یا ۴ رساله دکتری، داشتن حداقل ۸ مقاله علمی، پژوهشی و ۴ طرح پژوهشی را شامل می‌شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X