ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بازارتجهیزات پزشکی درایران،حدود پنجاه هزار میلیارد ریال است

بازارتجهیزات پزشکی درایران،حدود پنجاه هزار میلیارد ریال است

ایرنا/ مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی گفت: بازار تجهیزات پزشکی در ایران بین چهل تا پنجاه هزارمیلیارد ریال است.

سیدحسین صفوی روزشنبه درهمایش کشوری آزمایشگاه های برتر در محل سالن ابوریحان دانشگاه شهید بهشتی افزود: یک سوم ارزش این بازار مربوط به تولیدات داخلی است.

وی اظهارکرد: اکنون درحال تولید تجهیزات پزشکی دانش محورهستیم که طی سال های آینده به بازارعرضه خواهند شد بنابراین به نظر میرسد باید سرمایه گذاری جدی در نظام کنترل کیفی و تحقیق تجهیزات پزشکی انجام شود.

مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی، افزود: بازارتجهیزات پزشکی درجهان در سال 2011 ، 328 میلیارد دلار بوده و درحال توسعه است و پیش بینی می شود در سال 2017 به حدود 400 میلیارد دلار برسد.

صفوی افزود: بازار تجهیزات پزشکی در آمریکا در 10 سال گذشته، دو برابر شده است؛ طبق مطالعات سازمان غذا و دارو آمریکا، ارائه ملزومات پزشکی جدید به این سازمان 11 درصد افزایش یافته و کالاهایی که از قبل وجود داشته، دو درصد کاهش داشته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده