ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کیت‌های «پی آر پی» در حوزه زیبایی مورد تایید نیست

کیت‌های «پی آر پی» در حوزه زیبایی مورد تایید نیست

باشگاه خبرنگاران/ مهندس علیرضا سلیمانی، رئیس اداره کارشناسی واردات تجهیزات پزشکی اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه دستگاه‌های بدنسازی در حوزه نظارت ما نمی باشد و مجوزی هم از طرف ما صادر نمی شود اظهار داشت: نهادهای دیگر در این حوزه فعالیت و نظارت دارند ولی در صورتی که سازنده دستگاه در مدارک خود کاربرد پزشکی را درج کند و وسیله کاربرد پزشکی داشته باشد بخشی از نظارت‌ها بر عهده ما می باشد.

وی گفت: در حوزه زیبایی که تبلیغات بسیار کاذبی نیز در این زمینه وجود دارد متاسفانه ( کیت های پی آر پی ) که تبلیغات بسیار و گسترده ای دارند و با سازمان نظام پزشکی نیز مکاتبه ای را داشته ایم که تذکرات لازم را در این زمینه بدهند.

مهندس سلیمانی اظهار داشت: استفاده از کیت‌های ( پی آر پی ) به عنوان زیبایی و یا در تخصص پوست و زیبایی مورد تایید نیست.کیت های (پی آر پی)؛ در این روش نمونه ای از خون فرد گرفته می شود و پلاسما را در آن غنی می کنند و دوباره به فرد تزریق می کنند که این روش مورد تایید نمی باشد و کمیته پوست نیز که اساتید پوست کشور در این کمیته حضور دارند نیز این روش را تایید نمی کنند و لازم است مراجع ذی صلاح با این مراکز برخورد کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X