ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

174 مخترع فارسی تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان هستند

174 مخترع فارسی تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان هستند

ایرنا/ رئیس بنیاد نخبگان استان فارس گفت: 174 تن از مخترعان این استان از سال 90 تاکنون تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان قرار گرفته اند.
174 مخترع فارسی تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان هستند
دکتر حبیب شریف شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اختراعات چهار تن از این مخترعان روزهای گذشته در جشنواره اختراعات رویش بنیاد ملی نخبگان (خلیج فارس) به تایید کمیته داوران رسید.
وی گفت: 170 مخترع دیگر استان فارس که پیش از این تحت حمایت بنیاد ملی نخبگان قرار گرفته اند، با دریافت حمایت های مالی در حال تکمیل و پیشبرد فرآیند تجاری سازی اختراعات خود هستند.
** موفقیت جدید نخبگان فارس
رئیس بنیاد نخبگان استان فارس درباره موفقیت نخبگان این استان در جشنواره اختراعات رویش بنیاد ملی نخبگان (خلیج فارس) توضیح داد: از میان 17 اختراع راه یافته از این استان به این جشنواره، چهار اختراع به تایید هیات داوران جشنواره رسید و مبتکران این طرح ها می توانند از تسهیلات توانمند سازی بنیاد ملی نخبگان استفاده کنند.
وی ادامه داد: فاضل مکاریان فرد جهرمی با اختراع شیرآب هوشمند کشاورزی، زینت صبوری مخترع اتاق ایمن کلرزنی گازی، عزیزالله وکیلی با اختراع گوشی مری دیجیتال و علی یوسفی مخترع بتن آب پالا از استان فارس در این جشنواره تجلیل شدند.
وی بیان کرد: جشنواره اختراعات خلیج فارس از سال 90 توسط بنیاد نخبگان استان فارس با هدف حمایت از مخترعان و مبتکران کشور طراحی و به بنیاد ملی نخبگان پیشنهاد شد و هم اینک به صورت ملی و در قالب هشت منطقه در حال برگزاری است.
چهارمین جشنواره منطقه ای اختراعات مربوط به منطقه جنوب کشور 9 و 10 دی 94 با محوریت بنیاد نخبگان استان خوزستان و با همکاری بنیاد های نخبگان استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد در اهواز برگزار شد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده