دو خط کتاب شوهر آهو خانم

دو خط کتاب/ شوهر آهو خانم

آخرین خبر/ آنقدر او را دوست دارم که حتی نمی خواهم از گرفتاری های خود‌ ، ازنگرانی ها و ناگواری های سخت زندگی که هر لحظه حلقه اش را به دورم تنگ تر میکند پیش او اشاره یا کلامی به میان اورم.. زیرا راضی نیستم که هرگز اندیشه ی ناموافقی بر مغز یا ابر کوچکی بر چهره اش سایه بیفکند. می خواهم مانند مرغ کاکلی همیشه او را خوش و خندان، بشاش و فارغ از هرگونه غم ببینم. هر چه او بخواهد من نیز همان را می خواهم. خواهش ها و هوس هایش را نه از روی اکراه که با کمال میل و رغبت فراهم میکنم؛ از این هم بالاتر،با اینکه دیناری در جیب سراغ ندارم که خرجی فردا را راه بیندازم خودم او را وسوسه میکنم تا بهانه ای بگیرد و چیزی بخواهد.با اندیشه ی او بر میخیزم و هم با اندیشه ی او به خواب میروم. در عین آنکه دوستش دارم در وی چیزی شبیه به کینه یا نفرت در دل دارم.بیم و حسد و گمانی خیالی دائما روحم را می کاوکد. که نکند روزی به خانه بیایم و او را رفته ببینم......!!


(شوهر آهو خانم اثری از علی محمد افغانی)

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دو خط کتاب شوهر آهو خانم » اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

تبلیغات
X