ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سامانه تلفنی برای اعلام زمان‌بندی پرداخت مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی

سامانه تلفنی برای اعلام زمان‌بندی پرداخت مستمری بازنشستگان تأمین اجتماعی

ایسنا/ معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تامین اجتماعی گفت: سامانه تلفن گویای ندای تامین (1420)، به منظور اطلاع رسانی دقیق به بازنشستگان و مستمری بگیران، برنامه زمان بندی پرداخت حقوق آنان را از طریق این سامانه اعلام می‌کند.

دکتر منصور اعتصامی اظهار کرد: بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند، می‌توانند با وارد کردن تاریخ روز دریافت مستمری خود به این سامانه، تاریخ دقیق واریز مستمری در ماه‌های آبان لغایت اسفند سال جاری را دریافت کنند.

وی افزود: این برنامه تنها برای مستمری بگیرانی که در فاصله زمانی 5 لغایت 19 هر ماه حقوق خود را از بانک رفاه کارگران دریافت می‌کرده‌اند، اجرایی است.
وی تصریح کرد: مستمری بگیرانی که از تاریخ 20 لغایت پایان ماه، حقوق خود را دریافت می کرده اند، همچنان بدون تغییر در برنامه زمان بندی، در همان تاریخ، حقوق خود را دریافت خواهند کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، اعتصامی ادامه داد: در طرح جدید پرداختها، در صورت قرار گرفتن روز پرداخت حقوق در روزهای تعطیل، حقوق بازنشستگان عزیز یک روز قبل پرداخت خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X