ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طرح داعش برای خارج کردن دلار از اقتصاد جهانی

طرح داعش برای خارج کردن دلار از اقتصاد جهانی

العالم/ مرکز اطلاع رسانی "الحیاه" وابسته به گروه تروریستی داعش با صدوربیانیه ای طرح خود را برای ضرب واحد پول جدید در مناطق تحت سیطره اش ارایه کرد.

این بیانیه با عنوان "آفتاب خلافت و بازگشت دینار طلایی" مدعی است که با به کارگیری واحد پول جدید اسلامی، دلار از بین خواهد رفت و اقتصاد کفر جهانی نیز نابود خواهد شد.
داعش در بیانیه 54 دقیقه ای خود ادعا می کند که اعلام خلافت بعد از تحکیم شریعت به صورت کامل از طریق تعیین مرزها، پرداخت زکات و اخذ جزیه از مسیحیان با موفقیت همراه شد و فرایند خرید و فروش نفت استخراج شده بعد از این در ازای طلا مقدور خواهد بود.
این بیانیه همچنین عربستان را به دلیل صادرات نفت به آمریکا در برابر "دلارهای بی ارزش" به جای طلا مسوول دانست.
در این بیانیه که ویدیویی که با تکنیک های فنی بسیار بالایی ضبط شده، آمده است که آمریکا با ایجاد سرمایه داری فاسد کاغذ بی ارزشی به نام دلار را ایجاد کرده و آن را به همه دنیا تحمیل کرده است و اروپا هم در جنگ های جهانی اول و دوم توسط آمریکا فریفته شد. آمریکا در ازای ثروت هایشان به آنان دلار داد.
گفتنی است داعش اواخر سال گذشته اعلام کرد که پول ویژه خود را با نام دینار اسلامی در مناطق تحت سیطره اش رواج خواهد داد تا خود را از نظام مالی جهانی جدا کند و تاکید کرد که پولهایش از جنس طلا، نقره و مس خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده