ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: ارائه گزارش وزارت خارجه از برجام بعد از ۱۰ اردیبهشت انجام می شود

نماینده مجلس: ارائه گزارش وزارت خارجه از برجام بعد از ۱۰ اردیبهشت انجام می شود

خانه ملت/ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ارائه گزارش وزارت امور خارجه از اجرای برجام بعد از ۱۰ اردیبهشت در دستور کاری کمیسیون امنیت قرار می گیرد.

عباسعلی منصوری آرانی با اشاره به بررسی لایحه بودجه سال 95 در صحن علنی در خصوص برگزاری جلسات کمیسیون های تخصصی اظهار داشت: مادامی که بحث بررسی بودجه سنواتی در صحن علنی وجود دارد، نشست کمیسیون های تخصصی برگزار نمی شود.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس نهم شورای اسلامی ادامه داد: پس از اینکه بررسی بودجه در صحن علنی پایان یابند و پرونده آن در قوه مقننه بسته شود، در صورتی که به هفته سرکشی نمایندگان به حوزه انتخابیه برخورد نکنیم، جلسه کمیسیون ها صورت می گیرد.

وی در باره ارائه گزارش برجام از سوی وزارت امور خارجه کشور گفت: برخی سایت های از حضور آقای عراقچی در کمیسیون امنیت خبر می دهند، در شرایطی که همچنان بحث بودجه در مجلس باز است، چنین جلسه و دعوتی انجام نشده است.

منصوری آرانی در خصوص زمان ارائه گزارش برجام دولت تاکید کرد: با توجه به اینکه بعد از بررسی بودجه در صحن علنی، هفته سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه است، ارائه گزارش دولت از برجام به بعد از هفته حوزه انتخابیه موکول می شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: به عبارتی جلسات کمیسیون های تخصصی بعد از 10 اردیبهشت برگزاری می شود و بررسی گزارش وزارت امور خارجه از برجام نیز در همان زمان مطرح خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده