ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

راه اندازی سامانه پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش از ابتدای مهرماه

راه اندازی سامانه پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش از ابتدای مهرماه

ایلنا/ مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: نظارت مستمر و دقیق مهمترین عامل در کاهش فساد اداری است.

به نقل از روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، میرشاه‌ولد با بیان اینکه جایگاه ارزیابی عملکرد جایگاه رفیعی است، مهم‌ترین وظایف کار‌شناسان ارزیابی عملکرد ادارات را با توجه به شرایط فعلی نظام آموزش و پرورش «هدایت گر، تسهیل گر و ناظر» برشمرد.
میرشاه‌ولد، کلید کار و اساس برنامه‌ریزی در ادارات را برنامه‌های مصوب وزارت متبوع اعلام و بیان کرد: هرگونه تغییرات و ابتکارات در امور بایستی در راستای شاخص‌های تنظیم شده از سوی وزارت آموزش و پرورش باشد.

مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش، پاسخگویی به شکایات توسعه نظارت مستمر و دقیق را مهم‌ترین عامل در کاهش فساد اداری عنوان کرد.
وی در ادامه با اشاره به راه اندازی سامانه پاسخگویی به شکایات از ابتدای مهرماه سال جاری در سراسرکشور تاکید کرد: شکایاتی قابل بررسی است که نام ونام خانوادگی شاکی و متشاکی را داشته باشد.
میرشاه‌ولد خاطر نشان کرد: مستند سازی فعالیت‌ها و نیز مستند نمودن عملکرد کارکنان و مدیران در بازدیدهای دوره‌ای،توسط ارزیابان و کار‌شناسان ادارات از الزامات این حوزه است.
شایان ذکر است؛ این جلسه با حضور کار‌شناس مسوولان و کار‌شناسان ارزیابی عملکرد ۴۰ منطقه و نواحی در سالن اندیشه اردوگاه کشوری شهید بهشتی برگزار شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X