ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«رالی ایرانی ۲» در دست‌انداز مالی ؛ برای شبکه یک سریال می‌نویسم

«رالی ایرانی ۲» در دست‌انداز مالی ؛ برای شبکه یک سریال می‌نویسم

مهر/ سعید ابوطالب معتقد است به خاطر شرایط دشوار جذب اسپانسر ممکن است «رالی ایرانی ۲» امسال به نتیجه نرسد.

سعید ابوطالب درباره تکلیف تولید فصل دوم مجموعه «رالی ایرانی» گفت: قرار بود یک شرکت مخابراتی حامی مالی فصل دوم «رالی ایرانی» شود و مباحث جدی هم در این زمینه مطرح شد اما متاسفانه به نتیجه نرسیدیم. اسپانسرهای دیگری هم تمایل خود را نشان دادند ولی به دلیل شکستی که برخی محصولات فرهنگی در شبکه نمایش خانگی متحمل شدند اغلب حامیان مالی سعی می کنند محتاط تر باشند. در چنین شرایطی جذب اسپانسر کاری دشوار است و احتمال اینکه امسال کار را به تولید برسانیم ضعیف است.
تهیه کننده فیلم - مسابقه «رالی ایرانی» اظهار کرد: مجموعه هایی چون «عشق تعطیل نیست» و «ابله» با وجود تبلیغات بسیار گسترده و ستاره هایی که داشتند در جذب مخاطب خوش اقبال نبودند و این باعث شد سرمایه‌گذاران عقب نشینی کنند. چنین اتفاقاتی نه تنها به تهیه‌کنندگان این آثار لطمه وارد کرده بلکه در اعتبار شبکه نمایش خانگی هم بی‌تاثیر نبوده است.
وی افزود: بعد از این هم تا اواخر تابستان به تلاشمان برای فراهم کردن شرایط تولید ادامه می دهیم، اگر نتیجه ای حاصل شد بدون فوت وقت پیش‌تولید را جدی تر دنبال می کنیم اما اگر نشد به خاطر از دست دادن فصل ترجیح می دهم به کارهای دیگری بپردازم. اگرچه بودجه تا حدی توسط سرمایه گذار شخصی فراهم شده اما «رالی ایرانی» مدیوم یک کار آپارتمانی را ندارد و هزینه های بیشتری می طلبد.
ابوطالب درباره سایر فعالیت هایش گفت: این روزها در حال نوشتن سیناپس یک سریال ۳۶ قسمتی برای شبکه یک سیما هستم که اگر چه به سفارش شبکه است اما تلویزیون هم به خاطر شرایطی که دارد از لحاظ ارائه بودجه محتاط شده است به همین دلیل نمی توان آینده ای را برای فیلمنامه ها متصور شد. من شخصا تمام هزینه آخرین سریالی را که برای تلویزیون ساختم به عوامل پرداخت کردم اما خودم از این رسانه طلب دارم.
وی در پایان بیان کرد: علاوه بر این درصدد نگارش یک فیلمنامه سینمایی هستم که به زودی برای تامین بودجه با بنیاد سینمایی فارابی وارد مذاکره خواهیم شد. این فیلمنامه روایتی نو و جذاب دارد و امیدوارم همانطور که در نقل قول های شفاهی به نتیجه رسیدیم در شرایط جدی تر اجرایی هم فارابی از این فیلمنامه حمایت کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده