ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

روایتی از حضور تروریست های داعش در لیبی

روایتی از حضور تروریست های داعش در لیبی

جمهوری اسلامی/ اگر گفته "دیویدرودریگز" فرمانده نیروهای آمریکایی در آفریقا مبنی بر اینکه تعداد نفرات «داعش» طی یک سال و نیم گذشته دو برابر شده یعنی به 4 هزار تا 6 هزار نفر رسیده، صحت داشته باشد، بدیهی‌ترین پرسشی که به ذهن خطور می‌کند این است: اینان چگونه به لیبی رسیدند؟ خصوصاً اینکه از سخن ژنرال آمریکایی مشخص می‌شود که غالب آنها از خارج به لیبی وارد شده‌اند!

تروریست‌های داعش که وارد لیبی شده‌اند یا زمینی از طریق کشورهای همسایه و یا از طریق دریا به سواحل لیبی و یا از طریق هوایی به کشورهای همجوار رسیده و از آنجا به لیبی منتقل شده‌اند.
طبق اطلاعات رسانه‌ای و اطلاعاتی که پیشتر منتشر شده صدها تروریست داعشی طی ماه‌های اخیر پس از اینکه متحمل خسارت‌های زیادی شده و عرصه بر آنها تنگ گردید، عراق و سوریه را ترک گفتند زیرا آنها به این باور رسیدند که در سوریه نمی‌توانند با بمباران‌های هوایی روسیه و حملات زمینی ارتش سوریه و در عراق با حملات ارتش عراق مقاومت کنند. بنابر این تصمیم گرفتند که به لیبی رفته و برای «خلافت» رو به زوال‌شان پایگاه جدیدی بیابند.
به طور مشخص آن طور که در ابتدا آمد، ترویست‌های داعش از آسمان فرود نیامدند و این بدان معناست کشورهایی هستند که به آنها مجال دادند که از خاک‌شان عبور کنند لذا می‌توان گفت که کشورهای یاد شده در برخورد با تروریست‌های داعش کوتاهی کرده‌ یا اینکه برای خروج و به سلامت رسیدنشان به لیبی با آنها همکاری کرده‌اند.
بدیهی است تروریست‌هایی که سوریه و عراق را ترک گفتند باید از خاک ترکیه که پیشتر از همین طریق وارد آن شده بودند، خارج شده باشند و این یعنی نیروهای امنیتی ترکیه که ورود و خروج آنها را ثبت می‌کند بی‌شک آنها را کاملاً می‌شناسد و می‌دانند که چرا وارد شده و چرا خارج می‌شوند ولی با این همه راه را برای خروج آنها آسان گردانیدندهمان‌طور که طی مدت پنج سال گذشته ورود آنها را به عراق و سوریه آسان کرده بودند.
به نظر می‌رسد اظهارات و مواضعی که اینجا و آنجا در مورد محاصره و جنگ با تروریست‌ها اعلام می‌شود با حقیقت مطابق نیست زیرا هنوز برخی کشورها و دستگاه‌های امنیتی برای تحقق اهداف تعیین شده خود همچنان گروه‌های تروریستی را مورد بهره‌برداری قرار می‌دهند و شاید بهترین دلیل بر این گفته‌ها، سخنان فرمانده جبهه النصره مبنی بر دستیابی به موشک‌های ضد هوایی باشد.
دستیابی آنها به این موشک‌های حرارتی این معنا را می‌دهد که راه فراروی تروریست‌ها همچنان گشوده است و هنوز کشورهایی هستند که برای آنها اسلحه ارسال می‌کنند. برخی تلاش می‌کنند که خود را پنهان کنند و خود را پاک دست نشان دهند ولی شواهد و دلائل عکس آنرا نشان می‌دهند.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده