ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کارگردان سریال «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار»: تلویزیون مخاطب خودش را از دست داده است

کارگردان سریال «یادداشت‌های یک زن خانه‌دار»: تلویزیون مخاطب خودش را از دست داده است

برنا/ مسعود کرامتی گفت: سریال های تلویزیونی به دلیل نبود انسجام سناریو و کشش های لازم روایت قصه گویی، مخاطب خود را از دست داده است.
مسعود کرامتی در رابطه با ساخت "سریال یادداشت های یک زن خانه دار"، اظهار داشت: واقعیت این است که تلویزیون همیشه به سریال ها احتیاج دارد و از برنامه های پرطرفدار این رسانه در همه جای دنیا مجموعه های نمایشی آن است.
این کارگردان در پاسخ به این سوال که تلویزیون چقدر می تواند بر افزایش ارتقا کیفیت سینما و فیلم های آن تاثیر گذار باشد، بیان کرد: این رسانه راحت ترین، ساده ترین، و ارزانترین شکل ارتباط با مردم را دارا است و بیشتر از هر رسانه دیگری امتیاز تاثیرگذاری بر روی مخاطبان خود را دارد و اگر با پخش آثار نه چندان مطلوب و قوی به کار خود ادامه دهد به دنبال آن هم می تواند سلیقه مردم را دست خوش تغییر کند و آن را به سطح پایین تری سوق دهد که متاسفانه این امر اتفاق افتاده است .
وی در ادامه افزود: تلویزیون خیلی به پخش سریال ها نیاز دارد زیرا از بهترین و بیشترین شکل های ارتباط با مخاطبان همین مجموعه های نمایشی است و همیشه هم بیشترین آمار ساعات تماشای تلویزیون به زمان پخش سریال ها برمی گردد.
کارگردان سریال «خانه ما» درباره تولیدات وآثار نمایشی اخیر تلویزیون عنوان کرد: بدون هیچ تعارفی باید گفت که سریال ها از کیفیت زیادی برخوردار نیستند و در جریان تولید آن ها هم ضعف هایی وجود دارد که همه این موارد به وجود مشکل هایی که در این سیستم قرار دارد بر می گردد همیشه با معضل و مشکل تولید سریال ها در آخرین لحظه مواجه بودیم البته از وقتی آقای سرافراز سمت ریاست صدا و سیما را به عهده گرفته اند قرار براین شده که تا همه متن فیلمنامه آماده نباشد شروع به فیلمبرداری نشود البته باید دید که تا چه حد این امر اجرایی خواهد شد.
این بازیگر و کارگردان درباره دلایل ضعف مجموعه های تلویزیونی تصریح کرد: تلویزیون تعداد بسیاری از مخاطبان خود را از دست داده است این امر هم طبیعی هست چون مجموعه های تلویزیونی از جذابیت و کشش داستانی که بتواند مخطب را به دنبال داستان خود بکشد بی بهره است در واقع متن فیلمنامه ها جذاب نیستند به طبع بقیه عوامل هم زیر مجموعه همین متن قرار می گیرند با دادن بها، قائل شدن جدیت و برقراری زمینه سرمایه گذاری در این امر می شود پیشرفت هایی صورت گیرد.
بازیگر سریال "بیگناهان" در جواب این سوال که چه دلایلی موجب مهاجرت بعضی از بازیگران و هنرمندان به خارج از کشور و آغاز فعالیت در شبکه های آنان می شود گفت: به نظر من این موضوع ایرادی ندارد و عده ای می خواهند فعالیت خود را در مکانی دیگر ادامه دهند که کار خلاف شرعی هم رخ نداده است و متاسفانه در این میان مهاجرت خانم ها و پوشش ظاهری آن ها بیشتر مد نظر است اما در کل باید برای یافتن این دلایل آسیب شناسی هایی صورت گیرد.
کارگردان "روز کارنامه" در رابطه با عکس العمل های مردم از پخش سریال یادداشت های یک زن خانه دار و این که آیا میتواند این مجموعه موفقیتی که خانه ما به ارمغان آورد را به دنبال داشته باشد خاطرنشان کرد: بازخورد های خوبی را از کسانی که سریال را تماشا کرده اند دیدم و امیدورام که در آینده بینندگان این مجموعه روز به روز افزوده شود اما باید بدانیم که در این برهه زمانی نسبت به سالی که خانه ما پخش می شد تلویزیون مخاطب اندکی دارد که امیدوارم زودتر این مشکل برطرف شود و مانند سال هاای قبل مردم از سریال ها استقبال زیادی کنند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده